Ünlü Sporcu Cinayete Kurban Gitti! Kız Arkadaşı İtiraf Etti

Cinayete kurban giden Fransız ragbi oyuncusu Benjamin Arnaune’nin ölümü açıklığa kavuştu. Kız arkadaşı cinayeti işlediğini itiraf etti.

Fransa’nın ünlü ragbi oyuncularından Benjamin Arnaune’nin ölümüyle ilgili soruşturmada şok bir gelişme yaşandı.

HaberGlobal’de yer alan habere göre, Geçen hafta Fransa’yı sarsan olayda 33 yaşındaki ragbicinin evinde çıkan yangında hayatını kaybettiği açıklanmıştı. Ancak gerçek ortaya çıktı. Arnaune cinayete kurban gitti.

Arnaune’nin şüpheli sıfatıyla gözaltına alınan kız arkadaşı Tatiana B. cinayeti işlediğini itiraf etti.

Fransız yetkililer evin kundaklandığını düşünüyordu, şüphelerin doğru olduğu da böylece anlaşılmış oldu.

TATIANA YANGINDAN SONRA ORTADAN KAYBOLMUŞTU

Arnaune’nin kız arkadaşı Tatiana’dan yangından bu yana haber alınamıyordu. Bu da şüphelerin onun üzerinde yoğunlaşmasına neden olmuştu.

Polis aramaların sonucu Tatiana’ya ulaştı ve sorgusunda ‘cinayet’ itirafı geldi.

İddiaya göre çift son zamanlarda sorunlar yaşıyordu. Hatta ilişkiyi bitirmeye karar vermişti. Ancak Tatiana’nın bunu kabullenmediği öğrenildi.

Le Parisien gazetesi olayla ilgili polis raporuna ulaştı.

Raporda Tatiana’nın ayrılık nedeniyle aşırını sinirlendiği ve Benjamin uyurken tüfeğin namlusunu ünlü sporcunun kafasına dayadığı belirtiliyor.

Tatiana ifadesinde silahı aslında intihar etmek için aldığını, ancak nasıl kullanacağını bilmediğini ve o sırada yanlışlıkla Benjamin’i vurduğu öne sürdü. Panikleyen genç kadın bir şişe benzin alıp evi ateşe verdi. Sonra kendi hayatına son vermek istedi ancak yapamadı ve kaçtı. Tatiana ifadesinde yaşananlardan dolayı “pişman” olduğunu da belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir