Binance CEO’sundan Türkiye Mesajı: Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı!

Ülkemizin 100. Cumhuriyet Bayramı, yerel ve küresel birçok figür tarafından kutlanmakta. Kripto para alanında CZ olarak bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao da özel bir mesajla Türk takipçilerine en içten dileklerini ilettiğini söyledi. CZ, Cumhuriyet Bayramımızı, bir video mesajı ile kutladı. İşte detaylar…

Binance CEO’sundan Cumhuriyet Bayramı kutlaması

CZ, resmi Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile 100. Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Türkiye’ye tebriklerini iletti. Tweette, “Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!” ifadeleri yer aldı.  Popüler kripto para borsasının Türkiye şubesi Binance TR de bu önemli dönüm noktasını kutlamaya katıldı. Binance TR attığı bir tweet’te, “Ülkemizin ilham verici yolculuğunu kutlarken, geleceğin yüzleri olarak birlikte inşa edeceğimiz nice 100’leri kucaklıyoruz. #GeleceğinYüzleri” ifadesini kullandı.  Hepimizin de bildiği gibi, her yıl 29 Ekim’de kutlanan Cumhuriyet Bayramı, 1923 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin ilan edilmesine işaret eder. Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Türk tarihinde çok önemli bir ana işaret eder.

Changpeng Zhao, yaklaşık bir dakikalık bir videoda aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yaşı kutlu olsun!  Kuruluş yıl dönümünü kutladığımız bu son derece anlamlı günde, Türkiye’nin ilham verici 100 yıllık yolculuğunun bir parçası olarak bugün sizlerle bir arada olduğumuz için son derece mutlu ve gururlu hissettiğimizi belirtmek istiyorum. Teknolojiye yönelik eşsiz potansiyeli, girişimleri destekleyici tutumu, yeniliklere ve değişimlere hızlı adaptasyonu ile Türkiye, kuruluşundan bu yana kendi başarı hikayesini benzersiz bir şekilde yazıyor. Binance olarak Türkiye’deki topluluğumuz ile birlikte bu başarı hikayesinin önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyor, web3 ve Blockchain ekosistemindeki önemli bir parçası, diğer bir ifadeyle gelecekteki yüzü olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Gelecek daha 100’lere. İyi ki doğdun Türkiye!

Türkiye, kripto para alanında popüler

Binance ve CEO’sunun dilekleri, küresel kripto para sektörünün Türkiye’nin bu alandaki önemini kabul ettiğini yansıtıyor. Türkiye, kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisine artan bir ilgi göstererek kripto ile ilgili çeşitli girişimler için umut verici bir pazar haline geldi. Kripto para meraklıları ve sektör liderleri, hizmetler ve eğitim kaynakları sunarak Türk kitlesiyle aktif bir şekilde etkileşim kuruyor. CZ’den gelen olumlu mesaj, Türk kripto topluluğuyla bağlantı kurma çabalarının devam ettiğini ve kripto para biriminin benimsenmesi için destekleyici bir ortam oluşturmanın önemini vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir