‘İşim aşktan önce gelir’ demişti! Dua Lipa gönlünü Callum Turner’a kaptırdı

İngiliz şarkıcı Dua Lipa, podyumların aranan modelleri olan Bella ve Gigi’nin kardeşi Anwar Hadid ile ilişkisini 2021 yılında noktalamıştı. Fransız yönetmen Romain Gavras ise aynı yıl şarkıcı ve oyuncu Rita Ora’dan ayrılmıştı.

Lipa ile Gavras’ın aşk yaşadığı ise geçtiğimiz mart ayında, ikilinin BAFTA Ödülleri sonrası katıldıkları partide öpüşürken görüntülenmesiyle ortaya çıkmıştı.

İLK KEZ KIRMIZI HALIDA BOY GÖSTERDİLER

27 yaşındaki Dua Lipa ve 41 yaşındaki yeni sevgilisi Romain Gavras, geçtiğimiz mayıs ayınca 76’ncı Cannes Film Festivali’nde boy göstererek, ilk kez birlikte kırmızı halıda birlikte yer almıştı.

AŞK BİTTİ!

Son olarak bu 8 aylık aşkın bittiği iddiası İngiliz The Sun gazetesinde yer aldı. İkilinin yollarını ayırdığı bildirilirken ayrılığın sebebinin ünlü şarkıcının üçüncü albümünün yayınlanmasından önce şu anda yalnızca müziğine konsantre olmak istemesi olduğu ortaya atıldı.

AŞK YAŞIYORLAR

Dua Lipa, yeni bir aşka yelken açtı. ABD basınına göre; Arnavut asıllı Lipa, İngiliz oyuncu Callum Turner ile aşk yaşıyor. İkili, Beverly Hills’te düzenlenen bir davette görüldü. Samimi bir şekilde eğlenen Lipa ve Turner mekândan farklı dakikalarda çıktı.

İLİŞKİLERİ CİDDİ BOYUTTA

Çifte yakın bir kaynak, henüz ilişkinin başında olmalarına rağmen önemli etkinliklere birlikte katılarak ilişkilerinin ciddi boyutta olduklarını gösterdiklerini söyledi.

Callum Turner, yapımcılığını Tom Hanks ve Steven Spielberg’in üstlendiği merakla beklenen savaş dizisinin yanı sıra şu anda George Clooney’nin son filmi ‘The Boys in the Boat’ta da rol alıyor. Oyuncu daha önce de iki bölümlük ‘Fantastik Canavarlar’ filmlerinde yer almıştı.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir